Zaloguj się do B2B

Darmowa dostawa  już od 100 zł

Walka z grzybami i wywitami

Impregnat na bazie wodnej służący do usuwania mchów, porostów, zielonych wykwitów oraz pleśni. Skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami na bruku, cegle, klinkierze, kamieniach naturalnych i betonie. Nasz produkt osusza ściany i zabezpiecza przed powrotem grzybów i wilgoci.

Zdrowie najważniejsze!

Zawilgocenie w budynku najczęściej skutkuje powstawaniem wszelkiego rodzaju szkodliwych wykwitów i grzybów. Ich rozwój negatywnie wpływa na nasze zdrowie oraz osłabia konstrukcję budynku. Zadbajmy zatem o odpowiednią impregnację naszej posesji. W końcu łatwiej zapobiegać niż leczyć!

Raz, a porządnie!

Nasz środek jest niezwykle łatwy w stosowaniu, szybki w działaniu oraz bezpieczny dla materiału. Nadaje się do użycia na każdą powierzchnię, oprócz szkła i metalu. Można stosować na dachach, elewacjach, fasadach, ogrodzeniach i podłożach. Nie wymaga czyszczenia mechanicznego ani stosowania specjalistycznych maszyn. Nie ma również potrzeby użycia dużej ilości wody.

Nie czekaj, zabezpiecz!

Preparat nanosimy na zabrudzony materiał, odczekujemy od 30 minut do 2 godzin, a następnie spłukujemy. Środek nie wymaga natomiast spłukiwania w obrębie miejsc trudnodostępnych. Preparat skutecznie usunie zielone przebarwienia i rozwiąże nasze problemy z grzybami i wykwitami.