Zaloguj się do B2B

Darmowa dostawa  już od 100 zł

Ochrona kostki brukowej

Przedstawiamy Impregnat do ochrony każdego rodzaju kostek brukowych. Skutecznie i trwale zabezpiecza materiał przed plamami i zabrudzeniami, nadając mu odporność na wodę i brud. Ponadto hydrofobizuje go, a w okresie zimowym ułatwia odladzanie, ponieważ posiada właściwości mrozoodporne!

Bezpieczny i skuteczny!

Produkt znakomicie radzi sobie z zabezpieczeniem kostek betonowych, ceramicznych i granitowych. Jeśli chcemy trwale chronić nasze podjazdy czy ścieżki, warto zaimpregnować je naszym środkiem, który jest prawie w 100% biodegradowalny.

Więcej ochrony, mniej czyszczenia!

Nasza kostka, jak każda powierzchnia, narażona jest na działanie zmiennych warunków pogodowych. Musi radzić sobie z promieniami słonecznymi, opadami deszczu, śniegu, czy powstawaniem błota. Impregnacja jest zatem niezbędna jeśli chcemy, aby dróżki, place i dziedzińce były wciąż „żywe”  i o wiele łatwiejsze w czyszczeniu.

Postępuj zgodnie z zaleceniami!

Powierzchnia, którą poddajemy impregnacji musi być dokładnie wyczyszczona i wyschnięta. Preparat nanosimy metodą natryskową. Należy ponadto chronić materiał przed kontaktem z jakimikolwiek substancjami ciekłymi przynajmniej przez 5 godzin po użyciu!